SHIPMAN Strona Główna SHIPMAN
FORUM MODELARSTWA SZKUTNICZEGO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
FLAGI / studioflag.pl
Autor Wiadomość
DixonTerror
Chorąży


Posty: 99
Skąd: Siedlce
  Wysłany: 2020-04-29, 00:15   FLAGI / studioflag.pl

Witam. Chciałbym przedstawić szerszemu gronu sklep internetowy zajmujący się produkcją oflagowania pod zamówienie.


www.studioflag.pl

W ostatnim czasie firma stworzyła dla mnie flagi których jakość wykonania bardzo mnie usatysfakcjonowała.







studioflag.pl zapewnia, że jest w stanie stworzyć flagi o najróżniejszych rozmiarach wedle indywidualnych potrzeb.
Oprócz wszystkich flag krajów świata istnieje możliwość realizacji własnego projektu.
Najlepsze byłby pliki w grafice wektorowej, w pliku cdr, pdf, ai lub eps.
Jeżeli nie ma takiej możliwości może być najpopularniejszy jpg, tif lub dowolny inny plik graficzny z opisem.
Moje flagi miały wymiary 8x5 cm oraz 13x8 cm w technologi sitodruku na materiale "Dederon" (coś takiego jak sztywniejsza wstążka)
Jeden z boków może być obszyty białym tunelem lub jedynie wycięte na gorąco bez tunelu.

Na plus muszę wspomnieć o sprawnej i konkretnej drodze korespondencyjnej ( kontakt@studioflag.pl ).
Czas realizacji zamówienia w moim przypadku wyniósł 3 dni. Koszty usługi bardzo zadawalające (średnio od sztuki to cena 2,50 - 3 zł)

Mam nadzieję, że powyższa informacja być może kiedyś komuś się przyda dzięki czemu ukończy swój projekt w 100 % tak jak ja.


Pozdrawiam :mrgreen: .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
Strona portalu