SHIPMAN Strona Główna SHIPMAN
FORUM MODELARSTWA SZKUTNICZEGO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem
Autor Wiadomość
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
  Wysłany: 2013-05-30, 20:56   Problem

ziziak10 napisał:
    z jakiego powodu nie moge się zarejstrowac na portalu z komputera domowego, a ze smartfona zrobiłem to bez problemu

Emilius napisał:
    zarejestrować? Czy zalogować, bo to różnica zdecydowana

Przede wszystkim musisz precyzyjnie określać problem, oraz dokładnie opisać objawy (co widać, co zniknęło, jakie komunikaty itd., itp.)

Skoro możesz ze smartfona, to ten problem nie jest z winy portalu (również nie masz zablokowanego konta, ani bana ;-) ).
Problem może robić Twój antywirus lub ew. Adblock - wczoraj właśnie miałem problem z photobuckietem i naszym portalem (adblock mi zablokował). Wystarczyło odhaczyć w liście blokowanych elementów i wróciło do normy.

Czy komp i smartfon jest w tej samej sieci, bo podałeś adres IP, ale mi się wyświetla inny.

Kilka lat temu były banowane adresy spamerów, ale wielkim zbiegiem okoliczności byłoby, że masz teraz taki adres.
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
REKLAMA

Posty: 39
  Wysłany: 2015-01-31, 21:51   

_________________

 
 
koziobrody
mat


Posty: 39
Skąd: GRUDZIĄDZ
Wysłany: 2015-01-31, 21:51   

Witam.
Mimo programu blokującego reklamy jakaś Q... <cenzura> ...wa chce mi założyć stronę forum.
O ile możecie to jej dajcie znać, że mam ich w d... <cenzura> ...e!
Nie interesuje mnie nic innego i nie chcę nic innego.
Jestem zadowolony ze strony Shipman.
Pozdrawiam.
_________________
koziobrody


 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
  Wysłany: 2018-06-18, 11:38   Wyszukiwarka

Wyszukiwarka, patrz Szukaj juz dziala, cos sie przestawilo w konfiguracji. Opcje przywrocilem, wiec szukajcie, a znajdziecie ;-)
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2021-08-06, 22:33   W POSTACH BRAK POLSKICH FONTOW

UWAGA W POSTACH BRAK POLSKICH FONTOW

Mam problem i dotyczy tylko naszego portalu, mianowicie nie wyswietlaja sie polskie fonty, ponadto nie moge napisac posta z polskimi fontami - wyskakuje blad. I tu jest drugi blad post sie zapisuje, ale bez polskich fontow tylko ze znakami zapytania.
Jest to zapewne blad skryptu i naprawa tylko w gestii admina jun.pl, z ktorym probuje sie skontaktowac.

przyk?ad:

Mam problem i dotyczy tylko naszego portalu, mianowicie nie wy?wietlaj? si? polskie fonty, ponadto nie mog? napisa? posta z polskimi fontami - wyskakuje b??d. I tu jest drugi b??d post si? zapisuje, ale bez polskich font?w tylko ze znakami zapytania.
Jest to zapewne b??d skryptu i naprawa tylko w gestii admina jun.pl, z kt?rym pr?buje si? skontaktowac.
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2021-08-07, 21:41   PROBLEM z POLSKIMI FONTAMI

Jeszcze się łudziłem, że problem dotyczy tylko mojego sprzętu :evil: , ale widzę, że Marek ma również ten problem.
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2021-08-25, 22:28   PROBLEM z POLSKIMI FONTAMI

Niestety na poczatku sierpnia polskie fonty zniknely (zapewne blad skryptu) dalem anons w tym watku, problemy zglaszalem adminowi jun.pl - niestety brak odpowiedzi i jak widac reakcji z jego strony. Mimo bledu posty sie zapisuja, ale zamiast polskich znakow sa znaki ? W tekstach starych postow jest jeszcze gorzej. Blad z nieczytanymi postami u mnie tez wystepuje.
Jak pisalem to moze naprawic tylko admin jun.pl, ale nie odbiera moich maili.

Problem zglosilem rowniez na stronie jun.pl, tam tez niepokojace zmiany - forum nie istnieje.

Na zapasowym forum http://www.shipman.fora.pl/ fonty sa, wiec na zrozumiale dyskusje zapraszam tam, bo tu nie wiadomo czy cos sie w ogole zmieni, dodam, ze z adminem probowalem sie kontaktowac juz w marcu i niestety ciagle cisza (czarno to widze) :-( :evil:
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2021-09-09, 20:31   

KOLEDZY COŚ DRGNĘŁO :-) MAMY POLSKIE FONTY <hura>

Niestety załączników dalej nie można dodawać, jak widać nie można mieć wszystkiego :-P
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
Strona portalu