SHIPMAN Strona Główna SHIPMAN
FORUM MODELARSTWA SZKUTNICZEGO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
[Czarna Perła] Dyskusje / damian62
Autor Wiadomość
damian62
marynarz

Posty: 15
Skąd: Bielsko
  Wysłany: 2013-06-03, 23:36   [Czarna Perła]

Mam pytanie.
Myślę nad wyklejeniem boków od środka oraz ścianki z drzwiami, listewkami z poszycia (podobnie jak Nadkapitan Janek :-) ).
Ilość pozostała mi wystarczająca aby to zrobić, tylko zastanawiam się czy czasem nie będą potrzebne w późniejszym etapie budowy??
 
 
REKLAMA

Posty: 991
  Wysłany: 2013-06-04, 10:22   

_________________

 
 
Janek
Admirał Białej Flagi


Posty: 991
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-04, 10:22   

Nie wiem czy późnej nie będą potrzebne. Może na tej stronie http://nacekomie.ru/forum...=553488#p553488 spróbować sprawdzić.
Ja część dna, która została pomalowana na czarno, pokryłem listwami z obłogu gruszy. Tym sposobem zostało mi trochę listewek oryginalnych, które wykorzystałem na wewnętrzne burty i ścianki.
_________________
Pozdrawiam
Janek

 
 
damian62
marynarz

Posty: 15
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2013-06-04, 10:41   

W sumie zostało mi 18 całych listewek i dużo ścinek z wyklejania pokładu. Resztki mi spokojnie wystarczą na ściankę z drzwiami. Co do boków to mam sporą ilość listewek pozostałych z pierwszej warstwy i może nimi je wykleję.

Patrząc na stronę rosyjską, do każdego numeru są dołączone nowe deseczki. Myślę że wydawnictwo specjalnie dało nadmiar aby ich nie brakło. Poszukam jeszcze w poprzednich gazetkach czy czegoś nie pisało, że reszta przyda się w późniejszym etapie budowy.
 
 
damian62
marynarz

Posty: 15
Skąd: Bielsko
Wysłany: 2013-06-05, 10:17   

Niestety w ostatniej gazetce z wyklejaniem pokładu jest informacja że jeszcze się przydadzą. W sumie ze 120 sztuk, w instrukcji wykorzystano 107 sztuk, czyli 13 zostaje na później. Mi zostało 18 sztuk, czyli 5 chyba mogę zużyć + ścinki z wyklejenia. Poczekam na dalsze części i zdecyduje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
Strona portalu