SHIPMAN Strona Główna SHIPMAN
FORUM MODELARSTWA SZKUTNICZEGO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
[Bismarck] Bismarck pokład
Autor Wiadomość
Mirosław
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-14, 21:20   [Bismarck] Bismarck pokład

Witam, proszę o pomoc.
Rozpocząłem budowę Bismarcka i przy numerze 18 natknąłem się na problem. Pokład jest za szeroki o około 4 mm z każdej strony, co ciekawe po przyłożeniu do pokładu z numeru 19 jest identyczny.
Czy pokłady od strony dziobu i rufy są fabrycznie identyczne czy po prostu dostałem zły pokład w zeszycie nr 18 (kupiłem na Allegro, a nie w sklepie).
___________________
Pozdrawiam Mirek
 
 
REKLAMA

Posty: 733
Wysłany: 2014-03-15, 14:43   

 
 
Hydronik
Admirał


Posty: 733
Skąd: Bieruń
Wysłany: 2014-03-15, 14:43   

Będziesz kładł drugie poszycie i wszystko będzie pasowało trzymaj się instukcji i dobrze smaruj klejem krawędzie na całej długości listew może Tobie nie popęka kadłub,
Jeżeli się nie obrazisz możesz zabrać mój tylko uprzedzam możesz mieć problemy z pęknięciami oddam za darmo zaoszczędzisz pół roku tylko trzeba wymyślić sposób na pękanie.
Andrzej :roll:
_________________
Damy Rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Gość

Wysłany: 2014-03-17, 18:11   Bismarck pokład

Witam, tak wiem że dojdzie jeszcze jedna warstwa poszycia. Problem jest inny, poukładałem prowizorycznie wszystkie elementy pokładu i generalnie pasuje. Problem jest na styku części 60 z częściami 62(śródokręcie) i częścią 65(dziób). W stosunku do tych części element 60 plus pokład z listewek jest za szeroki o około 4mm. Wydaje mi się że powinien być na styk jak pozostałe elementy. Zeszyt z częściami kupiłem na Allegro dlatego nie pamiętam czy był fabrycznie zamknięty. Może sprzedający dał przez pomyłkę części z numeru 19 bo są identyczne. Wydaje mi się żę będę musiał kupić zeszyt nr.18 dla świętego spokoju. Pytam jednak wcześnięj bo może ktoś miał podobny problem.

Pozdrawiam Mirek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
Strona portalu