SHIPMAN Strona Główna SHIPMAN
FORUM MODELARSTWA SZKUTNICZEGO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Słomiany zapał
Autor Wiadomość
Dziadek
Wiceadmirał królewski
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 1806
Skąd: Kędzierzynka
Wysłany: 2013-05-27, 12:22   Słomiany zapał

Sovereign of the Seas

Panowie zaczynam się niepokoić, że zostałem sam z tematem Sovereign of the Seas :roll:
Do czasu wakacyjnego jeszcze trochę a tu cisza. Czyżby początkowy entuzjazm uszedł aż z tylu osób równocześnie? Mam nadzieję, że nie jest to wynik którejś z dyskusji i w skutkach obraza na forum i jego uczestników. Jeśli ktoś jeszcze robi coś przy tym okręcie to pokazujcie relacje pomimo, że mogą być nudne. Zawsze jednak coś będą wnosić dla nas i następnych pokoleń młodzieży i nie tylko modelarskiej.
_________________
Jestem tylko rzemieślnikiem wśród artystów



 
 
REKLAMA
Moderator

Posty: 536
Wysłany: 2013-05-27, 13:50   

 
 
Tryton
Kontradmirał
Moderator


Posty: 536
Skąd: 3city
Wysłany: 2013-05-27, 13:50   

Dziadek napisał/a:
...
Czyżby początkowy entuzjazm uszedł aż z tylu osób równocześnie? Mam nadzieję, że nie jest to wynik którejś z dyskusji i w skutkach obraza na forum i jego uczestników. Jeśli ktoś jeszcze robi coś przy tym okręcie to pokazujcie relacje pomimo, że mogą być nudne. Zawsze jednak coś będą wnosić dla nas i następnych pokoleń młodzieży i nie tylko modelarskiej.
...

Z tym "początkowym entuzjazmem" musi być coś na rzeczy ;-) , chyba cechuje nas słomiany zapał :roll: ;-) :lol:
Ale to jest zapewne tylko pół prawdy. Otaczająca rzeczywistość niestety nie sprzyja naszemu hobby, które potrzebuje i czasu, i kasy, a bardzo rzadko zdarza się, że te oba czynniki "trybią". Jak jest jedno często brak drugiego :cry: . Czasami z dnia na dzień potrafi coś zwalić się na głowę (a i rodzinie trzeba czas poświęcić) i tak wykrusza się brać modelarska :cry: . Przygotowanie relacji (obróbka zdjęć, hostowanie) też wymaga czasu i niektórzy stoją przed dylematem modelować czy relacjonować.
Może to tylko chwilowy zastój, wszystkim koleżankom i kolegom z forum życzę czasu (niekoniecznie dużo ;-) , bo tylko bezrobotni maja tego czasu za dużo), ale za to dużo "kasiory" i zdrowia <super> .

Sovereigna mam na celowniku od dawna, nawet w "Noc muzeum" poleciałem do Muzeum MarWoju żeby oczy nacieszyć eksponowanym tam modelem, za co zapłaciłem przemoczeniem do suchej nitki, a o wyrzutach małżonki (która też przemokła, a nienawidzi deszczu) to już nawet nie wspomnę.
_________________
Tryton




 
 
S.M
III Oficer


Posty: 152
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2013-05-27, 17:09   

Też się dziwię że taki mały ruch w relacjach Sovereign'a
Osobiście wolał bym go składać bo podoba mi się nawet bardziej od Victory wydaje się też bardziej dopracowany w szczegółach od Victory.
Pożyjemy zobaczymy może DA za słabo zareklamowało początek prenumeraty dodatkowo wiele osób budujących Victory kupiło pierwszy nr Sovereign'a i tym sposobem zbyt malo osób rozpoczęło budowę i tym sposobem brakuje animatorów budowy do przesiania....

,,,, :-P a może nazwa za trudna,,,sam mam kłopot ją spamiętać i wymówić. :-?
_________________
Pozdrawiam
S&M
 
 
kardinales
Porucznik


Posty: 105
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2013-05-27, 19:29   

Faktycznie relacje SoTS ucichły sam ubolewam nad brakiem czasu aby kontynuować pracę nad złotym okręcikiem na forum zaglądam niemalże codziennie aby sprawić jak sprawy się mają dziś odebrałem 40 i 41 nr kolekcji aż mi gul skacze jakie mam zaległości mam nadzieję nadrobić je jak tylko uporam się z obroną i napisaniem pracy :) .
Takie moje małe usprawiedliwienie nie jest to spowodowane słomianym zapałem lecz brakiem czasu .
Pozdrawiam tym samym wszystkich forumowiczów życząc dużo cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do postawionego celu
_________________
Pozdrawiam
Michał

 
 
Hydronik
Admirał


Posty: 733
Skąd: Bieruń
Wysłany: 2013-05-27, 22:52   

miejcie na uwadze iż czas modelarski to jesień i zima nie każdemu się chce po intensywnym dniu na podwórku jeszcze coś dłubać .
Ja złoty okręcik zbieram z zawiści ale nie wiem czy kiedykolwiek go złożę nie moja epoka.
Andrzej :-D
_________________
Damy Rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Janek
Admirał Białej Flagi


Posty: 991
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-28, 08:45   

Każdy z was ma trochę racji. Ja, jak wcześniej przy innej okazji pisałem, zbieram S&S do pudełka. Obiecałem sobie, że dokończę Vitka i dopiero się wezmę za S&S. W zanadrzu mam rozpoczętą Czarną Perłę. Trzy modele na raz to za dużo. Swoją drogą tak przy okazji to w dziale Czarnej Perły też nastała flauta. Tu bym bardziej się skłaniał do diagnozy Dziadka
Cytat:
Czyżby początkowy entuzjazm uszedł aż z tylu osób równocześnie?
bo okazuje się, że Perła to nie jest model, który powstaje szybko, łatwo i przyjemnie jak piszą w instrukcji. Trzeba trochę pogłówkować a przede wszystkim wykazać się cierpliwością bo jak mówi przysłowie "co nagle to po diable"(dotyczy to wszystkich modeli)
_________________
Pozdrawiam
Janek

 
 
Dziadek
Wiceadmirał królewski
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 1806
Skąd: Kędzierzynka
Wysłany: 2013-08-18, 16:49   

Cytat:
...
Wielkiego wysypu Vitków na allegro itp. nie widać, także to właśnie tylko przestój wakacyjny :roll:
...


A kto ma sypać skoro oprócz Ciebie robią go jeszcze dwie lub trzy osoby. I to nie wakacje tylko "słomiany zapał". To samo dotyczy Sovereigna, dłubią przy nim dwie osoby.
_________________
Jestem tylko rzemieślnikiem wśród artystów



 
 
Yemar
Nadkapitan


Posty: 337
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-18, 21:42   

Dziadek napisał/a:
A kto ma sypać skoro oprócz Ciebie robią go jeszcze dwie lub trzy osoby. I to nie wakacje tylko "słomiany zapał". To samo dotyczy Sovereigna, dłubią przy nim dwie osoby.


No może trzy lub cztery. Ja robię prawie cały czas, ale mozolnie mi to idzie. Poza tym miałem niewesoły środek wakacji, ponieważ 24 lipca nagle i, moim zdaniem, przedwcześnie zmarła moja mama, a później miałem zaplanowany już wyjazd, z którego dopiero wróciłem.

Obecnie pracuję nad galerią rufową, do której robię po swojemu okna i wszystkie tralki (mam już większość surowych odlewów, które niestety trzeba jeszcze obrobić). To tak tytułem usprawiedliwienia zastoju w mojej relacji.

Pozdrawiam,
Robert
_________________
Fides & Perseverantia


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
Strona portalu