SHIPMAN Strona Główna SHIPMAN
FORUM MODELARSTWA SZKUTNICZEGO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Le Soleil Royal-OcCre 1/70-dyskusje/rady/podpowiedzi
Autor Wiadomość
Wiktor
Komodor


Posty: 480
Skąd: Starogard
Wysłany: 2019-08-21, 19:29   Le Soleil Royal-OcCre 1/70-dyskusje/rady/podpowiedzi



Hej.
Wreszcie na górze :-D
Nie, to nie jest relacja. Na razie jestem na etapie zbierania dokumentacji o modelu. Kiedy się za niego zabiorę? Kiedyś na pewno-muszę ukończyć Vase, XII, fly, alerta i beagle. Czyli gdzieś za 3-5lat.....
Już teraz wiem, że w owym modelu dodam od siebie pokład działowy, i całą rufę. Oczywiście z wnętrzem. Planuje też poprawienie wszystkich niedoskonałości kolekcji, np: działa od podstaw, kotwice, czy zastąpienie metalowych odlewów drewnem. Pewnie z biegiem czasu i oględzin części będę nabierał pomysłów co jeszcze da się poprawić lub zrobić po swojemu. Ten model będzie prawdopodobnie jednym z ostatnich modeli w oparciu o kolekcję. Później już na pewno będę robił jednostki w oparciu o plany, własnoręcznie.... Przez 4 lata najpewniej zdołam jakąś dokumentację zebrać ale wszystko jest na wagę złota. Mam dużo pozycji książkowych, ale o Królu słońca tylko jedną-z czego ta jedna to są skany instrukcji zestawu :lol: ;)

1 numer jak 1 numer, ma zachęcić i się podobać. Nic w tej kwestii od lat się nie zmienia. fotki załącze za jakiś czas
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor.



Na świecie są trzy najpiękniejsze rzeczy ~
Kobieta w tańcu, galopujący koń i żaglowiec pod pełnymi żaglami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
Strona portalu