SHIPMAN Strona Główna SHIPMAN
FORUM MODELARSTWA SZKUTNICZEGO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy wygląd forum
Autor Wiadomość
Emilius
II Oficer


Posty: 165
Skąd: k/Opola
Wysłany: 2011-12-04, 22:25   Nowy wygląd forum

Zamieściłem kilka nowych zmian na forum podyktowanych mało oryginalnym podrobieniem naszej strony <ouch> oraz prośbami o zmianę koloru czcionki.
Idąc nieco dalej zmieniłem tło pod deską forum oraz obramowania wraz z tłem nazw forum.

Zmieniłem też tytuł forum z Shipman.jun.pl na Shipman jako że adres faktyczny forum to santisimatrinidad.jun.pl i ktoś może po prostu wpisywać shipman.jun.pl bezskutecznie w adres i nie przekieruje go na stronę portalu czy forum.

Jako że forum nam się rozrosło odrobinę do modeli także innych czas było zmienić podtytuł na Forum modelarstwa szkutniczego.

Będę wdzięczny za opinie na temat zmian wyglądu, nawet te krytyczne będą cenne dla mnie.
Jeśli macie jakieś sugestie co do dalszych zmian chętnie się też zapoznam z tym.
Być może uda mi się je zrealizować :-)
_________________
Pozdrawiam
Emil
 
 
REKLAMA

Posty: 991
Wysłany: 2011-12-05, 21:13   

_________________

 
 
Janek
Admirał Białej Flagi


Posty: 991
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-05, 21:13   

Ratunku!!!. Tylko nie czerwona czcionka. Moje stare oczy nie są w stanie odczytać tekstów.
Błagam o zmianę koloru!!!
_________________
Pozdrawiam
Janek

Ostatnio zmieniony przez Janek 2011-12-05, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Velonka
Porucznik


Posty: 115
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 2011-12-05, 21:44   

Janek napisał/a:
Ratunku!!!. Tylko nie czerwona trzcionka. Moje stare oczy nie są w stanie odczytać tekstów.
Błagam o zmianę koloru!!!


Rozumiem, że masz na myśli czcionkę?
Poza tym gdzie widzisz teksty czerwoną czcionką? Czy ten jeden jedyny wyraz - logo jest aż tak przerażająco rażący?

Traktowanie administracji trzcionką(iem) grozi <zigzig> <alejaja>
 
 
Janek
Admirał Białej Flagi


Posty: 991
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2011-12-05, 22:48   Czerwona czcionka

Ta czcionka to z wrażenia. Biję się w piersi :oops: .
Wszystkie nowe posty widzę na czerwono. Nie wiem czy to tylko u mnie ale myślę, że innym też wyświetla się czerwona czcionka. Nie wiem czemu ale wszystkie posty stare i nowe przerobiły się na czerwono. Jedynie strona główna z tematami jest po staremu. Wczoraj Emilius napisał o zmianach na stronie. Może to jest tego przyczyną? Obecnie teksty na czerwono dla mnie są nie do przeczytania.
_________________
Pozdrawiam
Janek

 
 
Ivandrago
marynarz


Posty: 19
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-12-06, 03:00   

ja tam mam czarne wszędzie.
 
 
Janek
Admirał Białej Flagi


Posty: 991
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2011-12-06, 09:08   

Może koś mi poradzi co mam zrobić. Nie jestem bardzo biegły w ustawieniach komputera ale na innych forach, gdzie zaglądam, nic się nie zmieniło. Na naszym teraz mogę normalnie odczytać tekst postów tylko za pomocą opcji "wersja do druku". Jedynie, jak już wspominałem, strona główna i tematy są czytelne tzn. czcionka jest czarna, szara lub żółta.
_________________
Pozdrawiam
Janek

 
 
Ivandrago
marynarz


Posty: 19
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2011-12-06, 10:31   

może masz kolor czcionki zmieniony??? Spróbuj napisać jakąś odpowiedź i wybierz kolor domyślny albo czarny.
 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5607
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-12-06, 12:41   Problem

Witaj Janku.
Z tym problemem nie jesteś pozostawiony samemu sobie. Trwa "burza mózgów" jak rozwiązać Twój (a zarazem nasz wspólny) problem (w moim przypadku teoretyczny, gdyż nie wchodzę w panel administracyjny, żeby nie mieszać Emilowi).

Potrzebuję kilku danych.
• Mianowicie zrób PrintScreena strony (klawisz na klawiaturze PrtScrSysRq), obrób jak fotkę do relacji i pokaż, żeby była jasność co się Tobie dokładnie wyświetla na czerwono.
• Z jakiej przeglądarki korzystasz? Firefox, IExplorer, innej.

Po "burzy mózgów" z synem, przypuszczamy, że to może być błąd w "ciasteczkach" i wyczyszczenie (usunięcie) cookies z przeglądarki mogłoby rozwiązać problem.

W Firefoxie wygląda to tak:
Nad paskiem adresowym klikasz >>Narzędzia ->Opcje ->Prywatność ->Wyświetl ciasteczka, szukasz santisimatrinidad.jun.pl i usuwasz cały folder lub otwierasz folder i pojedynczo usuwasz wszystkie ciasteczka santisimatrinidad.jun.pl

Potem się wyloguj z Shipmana i zaloguj powtórnie.

Ja mam porobione PrintScreeny opisujące krok po kroku, ale jeżeli masz inną przeglądarkę to obróbka i wklejanie jest raczej bez sensu.

Syn wyszedł na uczelnię i wróci po 17.oo, więc dalsza "burza mózgów" nad tym problemem będzie wieczorem.
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
Strona portalu