SHIPMAN Strona Główna SHIPMAN
FORUM MODELARSTWA SZKUTNICZEGO

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy wygląd forum
Autor Wiadomość
Emilius
II Oficer


Posty: 165
Skąd: k/Opola
Wysłany: 2011-12-06, 16:45   

Janek, chyba wiem co dolega twojej przeglądarce - to jest chyba Internet Explorer, ja uruchomiłem forum w niej i faktycznie mi pokazały się czerwone czcionki i nie tylko. Wielkości literek też są całkiem odmienne. Sprawdzę czy da się coś zrobić by pod IE wyglądało normalnie ale nie daje głowy że poradzę sobie z tym, bo nie mam dostępu tak głęboko żeby odrębne pliki wgrać uwzględniające IE. W najgorszym ( a może najlepszym) wypadku będziesz musiał przesiąść się na Firefoxa lub Operę - one każdą stronę pokazują dobrze . Z IE zawsze są jakieś kłopoty.
_________________
Pozdrawiam
Emil
 
 
REKLAMA

Posty: 991
Wysłany: 2011-12-06, 17:27   

_________________

 
 
Janek
Admirał Białej Flagi


Posty: 991
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-12-06, 17:27   

Hurrrra <hura> <hura> . zamontowałem Firefoxa i zadziałało. Znowu mam czarną czcionkę.
Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc. W między czasie ze złości popełniłem wiadro. Ale to w innej relacji.
_________________
Pozdrawiam
Janek

 
 
Velonka
Porucznik


Posty: 115
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 2011-12-06, 17:31   

Emilius napisał/a:
będziesz musiał przesiąść się na Firefoxa lub Operę - one każdą stronę pokazują dobrze . Z IE zawsze są jakieś kłopoty.

no niemożliwe ;) <cenzura> fan Firefixa poleca równiez Operę? <dzieki> (odwieczny spór domowy ;)
_________________

 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-10-18, 23:05   Kolor pasków nagłówków kategorii

Rufi napisał/a:
...
Czy tylko ja mam kolor nagłówków na forum taki jasny że aż oczy bolą???
...

Też mi się kilka razy coś takiego wyświetliło w południe, ale po odświeżeniu (F5) paski wróciły do normalnego wyglądu. Teraz kolor jest cały czas normalny.

Użyłem Explorera i te paski są wszystkie jasne, kolor czcionki jest nadal czerwony :shock: , ale jest jeden pozytywny punkcik - widzę to zdjęcie, którego z jakiś względów nie widzę w FF :?:
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Rufi
II Oficer


Posty: 167
Skąd: Berlin
Wysłany: 2012-10-19, 09:38   

Ja używam Chroma do tych czas żadnych problemow nie miałem, teraz nawet F5 mi nie pomaga cały czas mam nagłówki jasno kremowe a napisy jasno siwe. Oczy po minucie bolą strasznie .... Może da się coś z tym zrobić bo to trochę lipa żeby forum działało prawidłowo tylko na FF... Oczywiście z mojej strony nie chce się nikomu naprzykrzać wiem ze moderatorzy na pewno dużo swoich sil wkładają w forum ale zawsze może coś uda się ulepszyć bardziej...
_________________
Rufi

"... w życiu liczą się tylko chwile..."

 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-10-19, 16:14   Kolor belki tematów

Rufi napisał/a:
...
Może da się coś z tym zrobić bo to trochę lipa żeby forum działało prawidłowo tylko na FF... Oczywiście z mojej strony nie chce się nikomu naprzykrzać wiem ze moderatorzy na pewno dużo swoich sil wkładają w forum ale zawsze może coś uda się ulepszyć bardziej
...

No właśnie nie działa na FF poprawnie, dziś wyskakuje mi raz tak, raz tak.
Z mojego poziomu administrowania nic nie mogę z tym zrobić, problem zgłosiłem Emilowi.

PS
Syn sprawdził na FF, Chromie i Operze - u niego te paski są jasne i po odświeżaniu nic się nie dzieje.

Prośba do kolegów, piszcie jak wam to się wyświetla i jakich przeglądarek używacie.
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Janek
Admirał Białej Flagi


Posty: 991
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-19, 17:09   

Sprawdziłem na IE. Wygląd ten sam ale jeszcze dodatkowo nowe zjawisko. Jeśli najadę myszą na wytłuszczone słowo to wyskakuje kilka okienek reklam.
Zejdę z wytłuszczenia wszystko znika. Nie wspomnę, ci co są dłużej na forum to znają sprawę, że teksty postów są na czerwono. Mam nadzieję, że ta zaraza nie przeniesie się na FF.
A tak to wygląda w realu na IE



A tak na FF

_________________
Pozdrawiam
Janek

 
 
Karrex
Admirał Wszechflot i Mórz


Posty: 5606
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-10-25, 14:34   

Emilius napisał/a:
...
Idąc nieco dalej zmieniłem tło pod deską forum oraz obramowania wraz z tłem nazw forum.
...

Emilu właśnie z tym tłem nagłówków mamy wszyscy problem, bez względu na zainstalowaną przeglądarkę, wyświetla się jasny kolor (jak na zdjęciu post wyżej). Może trzeba coś odświeżyć lub przywrócić stary wygląd tej "belki".

Próbowałem w PA przywrócić domyślny styl Chronicles, ale nie mam dostępu.

A forum HMS (chyba na razie) zakończyło działalność, a nie chciałbym aby nasze poszło w jego ślady ;-)

[EDIT]
Po rozmowie z Emilem, znalazłem winowajcę naszego problemu (przez jun.pl został usunięty gif z którego korzystaliśmy :cry: , może Emil go ma na swoim komputerze).
Chwilowo przywróciłem stary (pierwotny) wygląd belki, zamieniając adres "wygasłego" na ten, który był pierwotnie.
Mam nadzieję, że wszystkim wyświetla się poprawnie :lol:
To byłaby jedyna dobra wiadomość dzisiejszego dnia.

PS
Wstawiłem brązową belkę.
_________________
Pozdrawiam
Karol



 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Chronicles v 0.2 modified by Nasedo

| | Darmowe fora | Reklama
Strona portalu